Morderstwo w hotelu na terenie Świnoujścia

W hotelu w Świnoujściu doszło do tragicznego incydentu. Pijany mężczyzna, który najprawdopodobniej pomylił miejsce noclegu, zaatakował 71-letniego ochroniarza. Niestety, starszy pan nie przeżył brutalnej napaści. Sprawca, zaledwie 27-letni mężczyzna, jest już teraz pod kontrolą organów ścigania i niedługo usłyszy zarzuty związane z popełnieniem morderstwa.

Rejonowa Prokuratura w Świnoujściu prowadzi śledztwo ws. tej okrutnej zbrodni, która miała miejsce w jednym z hoteli tego nadmorskiego miasta. Jak przekazał rzecznik Prokuratury Okręgowej w Szczecinie, Piotr Wieczorkiewicz, zgony ochroniarza stwierdzono około 2.30 w nocy w sobotę.

– Do hotelu wszedł mężczyzna będący klientem innego obiektu. Najwidoczniej pomylił się co do adresu. Był nietrzeźwy – tak sytuację opisuje Wieczorkiewicz, odnosząc się do mężczyzny podejrzanego o popełnienie zbrodni.

– Działania policji doprowadziły do ustalenia i zatrzymania sprawcy. Ten, zadał ochroniarzowi wiele ciosów. Zarzut zabójstwa zostanie mu postawiony niezwłocznie – dodaje Wieczorkiewicz. Śmiertelnie ranny 71-latek nie miał szans na przeżycie. Ciosy zadał mu 27-latek, obywatel Polski, który spędzał weekend w Świnoujściu. Z niepotwierdzonych informacji Polskiej Agencji Prasowej wynika, że mieszkał poza granicami kraju.