Tragiczne zdarzenie w Szczecinie: Zderzenie dwóch autobusów miejskich, 13 osób hospitalizowanych

W Szczecinie na przecięciu ulic Gontyny i Salomei doszło do tragicznego incydentu drogowego. Dwa autobusy komunikacji publicznej wpadły na siebie, w wyniku czego trzynaście osób zostało przewiezionych do szpitala, wśród nich znalazło się siedmiu małoletnich. Służby ratunkowe natychmiast ruszyły na miejsce zdarzenia.

Wysłannicy służb mundurowych natychmiast skierowali się na miejsce kolizji, która miała miejsce o poranku. W międzyczasie, dwie jednostki komunikacji miejskiej niespodziewanie zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Gontyny i Salomei, które znajdują się w sercu Szczecina.

Nadkomisarz Anna Gembala, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie, potwierdziła incydent. Dodała również, że na miejscu pracuje policja i trwa ustalanie okoliczności wypadku. Sześciu dorosłych i siedmioro dzieci zostało przetransportowanych do najbliższego szpitala po kolizji. Nadkomisarz Gembala uspokaja jednak, że stan zdrowia wszystkich poszkodowanych jest stabilny i nie są w stanie zagrożenia życia.