Zderzenie samochodu z drzewem – jedna osoba nie żyje

W tragicznym wypadku drogowym, do którego doszło na trasie pomiędzy Kątami a Budzień, pojazd osobowy z trzema pasażerami przewrócił się i skończył swoją podróż w przydrożnym rowie. W wyniku tego zdarzenia doszło do śmierci jednej osoby.

Jak wynika z wstępnych ustaleń policji, samochód niespodziewanie uderzył w drzewo. Pojazdem podróżowały trzy osoby. Pomimo natychmiastowej reanimacji, jedna z nich zmarła na miejscu. Czynności dochodzeniowe nadal trwają, dlatego na ten moment nie jesteśmy w stanie określić, kto znajdował się za kierownicą podczas tego tragicznego incydentu – wyjaśnia st.sierż. Natalia Gogosza z Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie.

Inna osoba, która była w samochodzie, po otrzymaniu pierwszej pomocy, została przetransportowana do szpitala. Tymczasem trzeci pasażer nie wymagał hospitalizacji po tym zdarzeniu.

Aktywności straży pożarnej skupiały się na zabezpieczeniu miejsca wypadku, stabilizacji przewróconego pojazdu za pomocą specjalistycznych podpór, a także na ewakuacji dwóch osób z wraku samochodu i udzieleniu im niezbędnej pomocy medycznej aż do przybycia ekipy ratownictwa medycznego.