Dyskont Biedronka w Chojnie przeszedł gruntowną metamorfozę. Czy jest to początek nowej ery dla sklepów tej sieci?

W okresie lutego i marca tego roku, lokalna Biedronka w naszym powiecie zasłużyła sobie na szczególną uwagę. Nowoczesne kasy samoobsługowe, które dołączyły do tradycyjnych punktów obsługi klienta, to jedynie wierzchołek góry lodowej jeśli chodzi o wprowadzone zmiany, o czym stanowczo świadczą nasze fotografie.

Od stycznia 2024 r., sklep Biedronka przy ulicy Ogrodowej 14 w Chojnie był poddawany gruntownemu remontowi. Wszystko wskazuje na to, że prace remontowe są na finiszu i już za kilka dni zmodernizowany dyskont zostanie ponownie otwarty dla klientów.

Po odmalowaniu witryn sklepu, można zaobserwować szereg istotnych zmian. Nie tylko kasy samoobsługowe zrobiły tu swoje. Sklep został bowiem przemodelowany zgodnie z najnowszymi standardami sieci – standardem 3.0.

Standard 3.0 ma na celu uczynienie sklepów bardziej przyjaznymi dla środowiska. Dzięki wykorzystaniu takich innowacyjnych technologii jak energooszczędne oświetlenie LED oraz zamykane regały chłodnicze wykorzystujące naturalny gaz CO2, Biedronka z Chojna staje się znacznie bardziej ekologiczna.

Przestrzeń sklepu również przeszła spore przemiany. Strefy z pieczywem i kosmetykami zostały przeprojektowane, aby ułatwić klientom zakupy. Teraz już od wejścia klienci będą witać przez atrakcyjnie wyeksponowaną wyspę owocowo-warzywną.

Podobne modernizacje przeszły już sklepy Biedronka w takich miejscowościach jak Osinów Dolny, Banie, Moryń czy Mieszkowice.

Otwarcie odświeżonej Biedronki w Chojnie zaplanowano na 19 marca 2024 r.