Starcie kandydatów w wyborach prezydenckich w Szczecinie: Piotr Krzystek kontra Arkadiusz Marchewka

W nadchodzących wyborach na prezydenta Szczecina do walki o fotel prezydencki stają dwie silne postacie polityczne – Piotr Krzystek i Arkadiusz Marchewka. To właśnie w jednym z odcinków programu „Rozmowy pod krawatem” radny klubu Koalicji Samorządowej, powiązany z Piotrem Krzystkiem, wyjawił, że obecny poseł Platformy Obywatelskiej, Arkadiusz Marchewka, może być mocnym przeciwnikiem na polu wyborczym.

Marek Kolbowicz, radny wspominany wcześniej, przyznaje się do bycia na bieżąco z plotkami kuluarowymi. Te donoszą, że na liście kandydatów partii Platforma Obywatelska na fotel prezydencki ma pojawić się właśnie Arkadiusz Marchewka. Marek Kolbowicz podzielił się swoją opinią na temat potencjalnej konkurencji.

– Arek to zdolny polityk, który od wielu lat aktywnie uczestniczy w życiu politycznym. Dlatego myślę, że będzie stanowił poważną konkurencję. Czy jednak ostatecznie zdecyduje się na udział w wyborach czy wybierze inną drogę? To ciężko stwierdzić. Na pewno dowiemy się o tym w najbliższych dniach, bo sytuacja powoli zaczyna się wyjaśniać. Nie mam jednak informacji na temat tego, kto będzie oficjalnym kandydatem Koalicji Obywatelskiej – mówi Kolbowicz.