Wygraj z łysieniem i odzyskaj atrakcyjność

Łysienie typu męskiego, zwane również łysieniem androgenowym, jest najczęstszą przyczyną obniżonego samopoczucia i samooceny u mężczyzn. Na szczęście nie musi tak być! Oto najnowsze metody, które pomogą ci odzyskać zarówno włosy jak i radość!

Przyczyna łysienia.

Najczęstszą przyczyną wypadania włosów jest łysienie androgenowe. Za proces stopniowego wypadania włosów odpowiada indywidualna wrażliwość mieszków włosowych na tzw. dihydrotestosteron (DHT). DHT powstaje w wyniku przemian testosteronu, czyli męskiego hormonu płciowego. Proces utraty włosów jest najczęściej uwarunkowany genetycznie i pojawia się stopniowo: najpierw powstają niewielkie zakola, w miarę upływu czasu zachodzą one coraz głębiej. U niektórych mężczyzn łysina może objąć całą górę głowy.

Nie jesteś sam.

Badania wykazują, że co trzeci mężczyzna między 25 a 40 rokiem życia zmaga się z problemem łysienia, a w wieku 50 lat problem ten dotyczy ponad połowy mężczyzn. To oznacza, że w średnim wieku, co drugi napotkany przez ciebie mężczyzna zmaga się z tym z samym wyzwaniem. Gdybyś miał zapamiętać tylko dwie rzeczy z tego wpisu, zapamiętaj, że nie jesteś sam i że istnieją rozwiązania.

Istnieją rozwiązania.

Przeszczep włosów jest zabiegiem chirurgicznym polegającym na uzupełnieniu ubytków włosów w miejscach, które uległy wyłysieniu.Zabieg przeszczepienia włosów jest wciąż jedną z najskuteczniejszych metod na zahamowanie łysienia.Transplantację włosów przeprowadza się również u chorych, którzy utracili część owłosienia z powodu urazów, blizn poinfekcyjnych i pooperacyjnych, czy też będących następstwem przewlekłego leczenia.

Aktualnie dostępne techniki przeszczepu włosów na rynku to m.in. Strip, FUE, FUTBHT, GHO i S.A.F.E.R.

Niezależnie od wybranej metody zabieg transplantacji włosów polega na pobraniu określonej ilości tzw. zespołów mieszkowych z okolicy dawczej i wszczepieniu ich w okolicę docelową (biorczą).

FUE. Bez skalpela, bez blizn.

Metoda FUE polega na precyzyjnym i odpowiednim pobieraniu pojedynczych mieszków włosowych za pomocą specjalnych instrumentów takich jak metalowa sztanca, która pozostawia niewidzialne gołym okiem, mikroskopijne ślady.

FUE jest w stanie przyjąć od 3000 do 7000 przeszczepów w zależności od gęstości włosów. Mieszki włosowe pobierane są w rejonie karku, jeden po drugim i pojedynczo przenoszone do obszarów łysiejących.

Przed i po zabiegu.

Pamiętaj, by poprawić ogólną odporność organizmu. Pomoże ci to na szybszą rekonwalescencję, a co za tym idzie, lepsze przyjęcie się włosów. Weź pod uwagę:

  • Pełnowartościową dietę
  • Odpowiednie kosmetyki i leki
  • Mezoterapię osoczem bogatopłytkowym
  • Umiarkowanie lub odstawienie tytoniu oraz mocnego alkoholu.

Poznajmy się.

METAMORPHIS współpracuje z najlepszymi, światowymi specjalistami w dziedzinie transplantacji włosów. Zabiegi odbywają się w Turcji, a koszt zabiegu nie jest uzależniony od liczby przeszczepionych mieszków włosowych. Zawsze dostajesz maksymalną możliwą gęstość.

Pomagamy ci odzyskać siłę i moc. Sprawdź nas.

Wysoko wyspecjalizowany personel oraz setki zadowolonych klientów zarówno z Europy, jak i z całego świata gwarantują usługi na najwyższym poziomie. Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów, stąd dbałość o wysoką jakość usług.

W odróżnieniu od innych placówek medycznych, nasi fachowcy specjalizują się w pracochłonnej, ale najbardziej efektywnej metodzie FUE. Codziennie wykonywanych jest kilka takich zabiegów.

Klinika, z którą współpracujemy specjalizuje się w całościowym zabiegu przeszczepu z nastawieniem na efekt największej gęstości. Każdy nasz pacjent jest pod troskliwą opieką podczas całego procesu zmiany. Jest to najnowocześniejsza metoda przy minimalnej inwazyjności.

Kierunek – Turcja

Stambuł jest 16 milionową metropolią, przy tym jest to największe i najszybciej rozwijające się miasto w Europie. Bogactwo turystyczne, rozwinięty handel i usługi sprawiają, że Stambuł jest chętnie odwiedzanym miejscem przez turystów z całego świata.

Jedną z szeroko oferowanych usług Stambułu są zabiegi przeszczepu włosów. Relatywnie niska cena i wysoka jakość przyciągają klientów z całej Europy i Stanów Zjednoczonych. Dzięki popularności tego typu zabiegów, tamtejsze kliniki wyprzedzają swoim zaawansowaniem wiele innych, zachodnich tego typu miejsc.

Od kilku lat reprezentujemy znaną klinikę BAC na Polskę, która spełnia najwyższe standardy i cieszy się uznaniem wielu klientów międzynarodowych. Dla naszych klientów wynegocjowaliśmy najbardziej korzystne warunki, dlatego możemy pochwalić się najlepszymi cenami na rynku.

Wszystkie usługi świadczymy na najwyższym poziomie, dlatego z roku na rok przybywa nam wielu zadowolonych klientów.

Zapraszamy na naszą stronę: www.metamorphis.pl