W Choszcznie zaginął Daniel Rembiszewski – apel policji o pomoc

Komenda Powiatowa Policji w Choszcznie, gdzie Daniel Rembiszewski ma swoje miejsce zamieszkania, rozpoczęła śledztwo w sprawie jego zaginięcia. Sprawa stała się znana publicznie, kiedy policja poprosiła społeczność o wsparcie w poszukiwaniach mężczyzny.

Ostatnia rozmowa telefoniczna z zaginionym Danielem miała miejsce 21 stycznia 2024 roku, podczas godzin porannych. Wówczas do swojej przyjaciółki przekazał informację o wyjeździe do pracy, niestety nie podał dokładniejszych szczegółów. Od tego momentu wszelki kontakt z nim urwał się. Nie skomunikował się również z żadnym z członków swojej rodziny i do teraz nie jest wiadomo, gdzie może przebywać.

Funkcjonariusze policji z Choszczna wobec powyższych okoliczności apelują do publiczności o wszelką pomoc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego Daniela. Zachęcają do przekazywania jakichkolwiek informacji mogących pomóc w jego odnalezieniu. Informacje można przekazywać bezpośrednio do Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie pod numerem telefonu 47 782 05 11 lub do najbliższej jednostki Policji pod numerem alarmowym 112.