Dom Kultury w Dziwnowie zaprasza na kolejny koncert relaksacyjny

koncert-relaksacyjny-dziwnow

A oto znakomita wiadomość dla wszystkich miłośników uprawiania jogi: Dnia 28 kwietnia w Domu Kultury w Dziwnowie odbędzie się koncert relaksacyjny, który cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców miasta i okolic. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:30, a zakończy o godzinie 20:00. Koncert relaksacyjny organizowany jest przez Gminę Dziwnów i Dom Kultury w Dziwnowie.

W następny czwartek (28 kwietnia) będzie można wziąć udział w koncercie relaksacyjnym w Domu Kultury w Dziwnowie. W trakcie zajęć relaksacyjnych, które poprowadzi joginka Dorota Golach, uczestnicy koncertu będą mogli zagłębić się w dźwiękach bębnów, a także mis kryształowych i mis tybetańskich.

Odwiedź też stronę www.beautie.pl i dowiedz się, na czym polega joga twarzy.

Kojący relaks dla umęczonego umysłu i ciała

Dźwięki tego typu mają na celu zapewnić bardzo głębokie odprężenie zarówno na poziomie ciała, jak i umysłu. Ponadto warto zaznaczyć, że rezonans wibracyjny jest również bardzo dobrym stymulantem w procesie samouzdrawiania dla ludzkich komórek.

Wszystkie osoby, które zainteresowane są udziałem w koncercie relaksacyjnym, powinny obowiązkowo przynieść ze sobą koc i matę. Całe wydarzenie potrwa 1,5 godziny, a cena za wstęp wynosi 60 złotych. Koncert relaksacyjny odbędzie się 28 kwietnia w godzinach 18:30-20:00 w Domu Kultury w Dziwnowie. Zapisy na udział w koncercie można składać pod nr tel.: 605-845-129 lub 607-251-303.